דפים

יום חמישי, 20 באוקטובר 2011

למה אין לך אתר?

אני כבר יותר משלוש שנים עצמאי, עובד ומייצר אימג'ים...ים של אימג'ים ובכל פגישה עם לקוח נשאלת השאלה: למה אין לך אתר?
רק למען הגילוי הנאות: ביום שפתחתי את הסטודיו והפכתי לעצמאי, התקשרתי לרן (הוא החבר שמציל אותי מכל דבר טכנולוגי ובכלל מציל באופן כללי שצריך) ושאלתי מה אני צריך כדי שיהיה לי אתר.
כתובת דומיין, אמר בטון בטוח (לא שהבנתי כל כך מה זה אומר). בכל מקרה דאגתי לכל מה שביקש, שילמתי מראש לשנים קדימה וסימנתי לעצמי משימה חדשה - מתי שהוא, יהיה גם לי אתר.
טוב בהתחלה אין טעם, מה אפרסם שם? לאט לאט החלו להצטבר עבודות וכמות אימג'ים יפה, אבל אז אמרתי לעצמי "כשאתפנה לזה..." כמובן שזה לא ממש קרה ואז התחלתי להגיד לעצמי: מתי שהוא אני אגש למי שמבין בזה ואבקש שהוא יבנה לי אתר "אמיתי" משהו שיצליח להגשים את כל מה שדמיינתי, חשבתי וראיתי בעיני רוחי עד עכשיו...
החודשים עברו ובתקופה האחרונה התחלתי לעבוד עם לקוחות שונים שביקשו לראות עבודה כזו או אחרת שעשיתי ע"פ הרלוונטיות לפרויקט החדש המדובר. מהר מאוד מצאתי את עצמי יושב ושולח תיקיות ע"ג תיקיות של פרויקטים ע"פ בחירה ורלוונטיות לנושא.
מי שמכיר אותי יודע עד כמה "סובלני" אני לתהליכים מסוג זה ולכן החלטתי.
אין טעם לדחות את הקץ!!! יהיה אתר, פשוט לתפעול ובסיסי, כזה שאני יכול להטעין בו עבודות ולשלוח ללקוחות קישור לפרויקט רלוונטי, זה או אחר.
אני יודע שתמיד אפשר עוד להמתין עד שיהיה ממש מרשים וכאלה, אבל ביננו...כאן זה המגרש הביתי שלי!!!
קבלו הצצה לאתר. כנסו, תקפצו בין פרויקטים ובכלל תראו פרורי עשיה שלי עם האנשים שאני פוגש, עובד ויוצר יחד איתם את החלומות של כולנו.

www.shufunidesign.co.il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה